Saturday, July 30, 2016

1.rok za mnou aneb jsem zpět na blogu !

Je neskutečné, jak rychle to tady vše uteklo. Ještě tu teda nejsem přesně rok, ale za několik dní tu pomyslnou hranici překročím. Stále jsem u svojí rodinky a čekám na vyřízení víz.

Před pár týdny jsem byla na týden na Floridě ! To bylo něco uplně úžasného. Přiletěli jsme v pondělí v noci do Orlanda, bez hotelu s plánem zustat do rána na letišti. To nás ovšem brzy přešlo a bookli jsme si hotel a vyrazili hledat taxík. Jakmile vykročíte z letadla, jakoby vás do nosu praštilo hrozné dusno. Takže tam máte asi 35-40 stupňů a k tomu ta humidita, že se skoro nedá dýchat.
Nabrali jsme síly v hotelu a ráno jsme odjeli do Disney worldu. Měli jsme tam jen jeden den a tak jsme si museli vybrat jaký park bychom nejradši navštívili. Magic kingdom je takový nejklasičtější a tak jsme vybrali ten.
Když tam dorazíte a nastoupíte na trajekt, který vás k tomu parku doveze. Jako kdyby jste najednou byli v Disney pohádce. =)
Dám sem videa z celého výletu na Florida a kdyby někdo chtěl vidět i fotky , tak jsou pak na mojí fb stránce.

2 comments:

  1. Tak to je super, že si to užíváš! :) Určitě by mě potěšil nějaký delší článek o tom, co jsi zažila, jaké jsi měla problémy, co ti to vzalo a dalo :)

    Gabux

    ReplyDelete
  2. Super ! :) Držím ti palce! :))
    partofnicol.blogspot.sk

    ReplyDelete