Tuesday, August 11, 2015

America I'm in you !


Tak jsem konečně v NY !
Cesta byla dlouhá. Obrazovky s filmy a seriály jsou sice super, ale sedět 9h v sedačce ve stístněném prostoru je hrozné. Dostali jsme oběd, svačinku a i "večeři". K večeři se dávala pizza nebo vegetarianske koláčky a na nás vzadu už samozřejmě pizza nezbyla. Takže jsme papkaly špenátové koláčky bomba. Letušky neustále obcházely s čampanem a vínem (a vodou a džusem), tak jsme přemýšlely zda by nám nalily, jedna paní vedle nás si teda vína plně dopřávala.

Přiletěli jsme asi 20min před plánovaným příletem, ale museli jsme čekat, až se nám uvolní gate. No a pak už přišlo na řadu imigrační, kde jsme čekali 2 hodiny na 3 minutovy rozhovor. Kufry nám mezitím někdo sundal z pásu, takže jsme je pak hledaly asi 10 minut. Venku už na nás čekala paní s cedulou Aupair in America.


Holek nás jelo z JFK asi 16. Nejvíce polky a němky, ale taky brazilky, číňanka a mexičanky. Je nás tu celkem 178  a je to mazec. Hned po příjezdu na hotel jsme měly rychlý rozhovor s pani z APIA, dala nám klíče,trička a rozpisy. Jsme rozřazení do dvou skupin - A a B. Já jsem v B , takže budu mít dneska odpoledne od 4:30 volno, jinak máme celé dva dny narvané až do ČT odpoledne.

Hotel je úžasný, kufry nám donesl jeden strašně milý pán. Jsem na pokoji s mexičankou a brazilkou. Mexičanka se mnou hned šla do posilky a do bazénu. Zaběhaly jsme si a zaplavaly, zítra půjdeme snad znovu, protože dneska bude na té tour a nestihne to.

Nejhorší tu jsou ty klimatizace,ačkoliv je venku asi 26 stupňů, tady uvnitř je tak -100 ,

Zachvíli mi bude zvonit telefon - budík- a začne první den, odpoledne pak sestříhám video, je to tu vážně nádherné !
Hezký den ♥
15 comments:

 1. Ber to z té lepší stránky - 9 hodin v letadle je prd, oproti tomu kdybys měla jet lodí několik měsíců :) Cestu jsi zvládla, to je první úspěch :) Hlavně ať se ti tam líbí.

  PS: Mohla bych tě poprosit o pohled? Stačí pak přivézt do ČR, ať tě to nestojí celé kapesné :))) Jsem hrozná sběratelka pohledů a nám letos dovolená nevyšla, tak si to sbíráním pohledů kompenzuju ;)

  ReplyDelete
 2. Super že jsi to takhle zvládla :) Ať se ti tam daří :)

  SweetElis

  ReplyDelete
 3. Týýýjo vypadá to tam fakt krásně :)
  Přeju hodně štětí do začátku! :)

  ReplyDelete
 4. Super :) ja som ešte nikdy nebola v Amerike, no podľa fotiek vidím, že máš z toho úprimnú radosť :) Želám ti to najkrajšie počasie a tie najlepšie zážitky, aké len môžeš mať :)

  Budem veľmi rada, ak si pozrieš môj adrenalínový let na FLYBOARDE :) nájdeš tam aj video, ako sa mi darilo :)

  ReplyDelete
 5. Ameriku ti závidím, užíj si to:)

  ReplyDelete
 6. Tak to je super, jsem ráda, že se ti zatím daří:-) Užívej!

  ReplyDelete
 7. Jéé, tak to je super! :) Užívej si to! :)

  ReplyDelete
 8. APIA je Cool Agent u nás viď? Já právě rozmýšlím jestli APC nebo APIA :D no to je fuk :D

  Dvě hodiny čekat na mini rozhovor, no co se dá dělat viď... Hlavně že tě tam pustili :) Těším se moc na další články z USA. Jinak žádná češka tam není jiná jo?

  ReplyDelete
 9. Tak přeji hodně štěstí a ať se ti v Americe jen daří! :) Budu se těšit na video a další články.
  Já zrovna přidala článek s názvem Vlog z Turecka :) .
  http://fetchingfashionandbeauty.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 10. Fuuu, v tom letadle to muselo být šílené, a pak to čekání.. Ale určitě to stojí za to. :) Přeji ať se ti tam líbí!
  Hezký článek. :)
  KattyLife

  ReplyDelete
 11. Jé, tak to je super, tak si to pořádně užívej :)

  ReplyDelete
 12. Ach, určite sa tam máš skvelo! Užívaj si dovolenku! :)

  Pozývam ťa na Giveaway, ktorá prebieha u mňa na blogu :)

  Hello, my name is Ev

  ReplyDelete
 13. furt koukám na fejsu jak se máš, jen se těšim na článek až to všecko shrneš :) hrozně tě v tomhle obdivuju, amerika to už je jinej svět a větší dálka, bych asi nedala, asi už nadosmrti zůstanu jen v anglii :D a hlavně ta aupaiřina, to je hrozná fuška! tak si to tam užívej pěkně :P

  ReplyDelete