Monday, December 12, 2016

Vánoce, vánoce přicházejíAhojky všichni ! (mrkněte se na nové video!)
Jak se máte ? Už vám sněží jako nám tady v US ? Snad moc ne, nebo snad alespoň není taková zima jako tady. Klesla nám teplota na -5 a k tomu sněží a prší, no moc sranda.
Nejlepší je to asi pro děti, dostanou totiž volno ze školy. Jooo už abych taky byla student (už jen pár měsíců a věřím, že si budu chtít za tohle nafackovat).

Plánuji nastoupit na školu příští rok, bakalář tu trvá 4 roky, ne 3 jako u nás. Zatím to vypadá, že pujdu na managment nebo na IT školu. Uvidíme, uvidíme, nejprve je musím navštívit a pokecat si s nimi. Obě školy mezi kterýma vybírám vypadají super a obě jsou asi 30min jízdy autem. Čímž se dostávám k dalšímu bodu mého života v Americe, musím si koupit auto abych se měla, jak dostat do školy. Zatím mám tak na 15 let rozpadlého trabanta ale snad si ještě trochu našetřím a budu si moct dovolit nějakou hezčí ojetinku.

Na jednu stranu jsem děsně nervozní, ale na druhou jsem nadšená, že si konečně buduji nějakou budoucnost. Škola, práce a prostě samostatnost. Bude to složité, určitě si ještě budu řikat, jak bych radši šla dělat někam opět aupair, protože to máte život zařízený, ale už mi bude skoro 21 a je čas se sebrat.

Hádejte kam pojedu oslavit příští rok 21. narozeniny ? Tady máte nápovědu.

2 comments:

  1. U nás byla zima jen chvilku, ale já ti závidím, já jí miluju a už se nemůžu dočkat až tu bude sníh a pěkná kosa - pokud přijde :)

    SmileThess

    ReplyDelete